Събота, 04 Юни 2016 23:04
(0 гласа)
"Лъвовете" на Пламен Константинов спечелиха и втората проверка срещу Египет без да загубят гейм.
Написана от:
Публикувана в: Национални отбори

Българският национален отбор по волейбол победи Египет с 3:0 (25:23, 25:20, 25:23) във втората приятелска среща между двата тима, която се игра в столичната зала „Христо Ботев“. Проверката е част от подготовката на тима за предстоящите двубои от Световната лига това лято.

След края Пламен Константинов и селекционерът на гостите решиха да се изиграе още един допълнителен гейм, в който "трикольорите" надделяха с 25:20.

Така след спечелването на приятелския международен турнир „Хуберт Вагнер“ в Полша и успеха в първата контрола срещу Египет в петък, "лъвовете" продължават с отличното си представяне преди двубоите от Световната лига.

Първият мач на нашите момчета в най-комерсиалната надпревара е срещу Полша на 17-и юни в Калининград, Русия.

Прочетена 275 пъти Последно променена в Събота, 04 Юни 2016 23:11