Вторник, 24 Ноември 2015 18:55
Безгрешен "Левски" в женската "Демакс +"

Вицешампионът „Левски“ (София) продължава с безгрешното си представяне в женската лига „Демакс +“. В първата среща от междинния 4-и кръг при дамите „сините“ надиграха ЙЕБ Шумен 05 (Шумен) с 3:0 (25:11, 25:8, 25:17) в столичната зала „Сиконко“.

Така момичетата на Радослав Бакърджиев записаха 4-и пореден успех през настоящата кампания и без загубена точка до момента заемат еднолично първото място. Още по-впечатляващото е, че волейболистките от столицата са загубили само един гейм в срещите си досега – при гостуването на шампиона „Марица“ (Пловдив) във втория кръг, което спечелиха с 3:1.

levski

(Волейболистките на "Левски" с обща снимка от съблекалнята минуте след успеха над "ЙЕБ Шумен 05".)

На другия полюс е представянето на новака "ЙЕБ Шумен 05", който се намира в серия от три последователни поражения. Волейболистките от Шумен нямат победа от първия кръг, когато се наложиха като домакини над „Славия“ (София) с 3:1. Така с 3 точки „ЙЕБ Шумен 05“ заема 7-о място.