Вторник, 04 Декември 2018 11:06
Волейболистките на Берое излизат за втора победа над гръцкия Арис (Солун)
Волейболистките на Берое излизат за втора победа над гръцкия Арис (Солун) Снимка: cev.lu
Волейболистките на Берое (Стара Загора) гостуват днес на гръцкия Арис (Солун) в мач-реванш от 1/16-финалите в третия по сила евротурнир - за купата на Претендентите (Challenge cup). Двубоят е тази вечер от 20:30 ч (б.в), в Солун, като родните представителки излизат за втори успех над домакините.

Воденият от Петър Дочев тим стартира отлично в турнира, като надигра гъркините с 3:0 гейма в първия двубой между двата тима, който бе в старозагорската зала "Иван Вазов". Така старозагорки се нуждаят само от два спечелени гейма, за да се класират за 1/8-финалите, където ги очаква френския гранд Волеро (Льо Кане), с българските националки Гергана Димитрова и Мира Тодорова в състава си.