Петък, 24 Януари 2014 02:00
Интересни срещи в предстоящия кръг на Суперлигата

13 кръг в НВЛ Суперлига „Бачково” – изворна вода ще ни предложи интересни двубои.

Днес от 17:00 часа „Славия” приема „Пирин” в зала „Панайот Пондалов”. Домакините имат три победи до този момент, всички в собствената им зала. „Пирин” са с пет победи. Първият мач между двата отбора завърши при победа с 3:2 на „Пирин”. Това предвещава интересен двубои. В другата среща днес „Марек Юнион-Ивкони” посреща Левски Боол. Дупничани нямат загуба до момента (имат само 2 загубени гейма), а „сините” имат нови попълнения. Мачът обещава да бъде интересен. Останалите срещи в Суперлигата са утре. В 16:00 часа „Дунав” приема Арда-Кърджали. Русенци са на дъното в таблицата, като до момента нямат записана победа, дали това ще се промени ще видим утре. В 17:00 часа „ЦСКА” гостува на „КВК - Габрово”. Габровци имат само една загуба и то от „червените”, но този път срещата е в тяхната зала. Очертава се интригуващ мач, на който свидетели ще ни направи БНТ. Интересна битка между Североизтока и Северозапада ще наблюдаваме в Добрич. Добруджа 07 е домакин на Монтана-Волей. Монтана-Волей са трети във временното класиране, показвайки добра игра. От своя страна новобранците в Суперлигата Добруджа 07 са амбицирани да останат сред най-добрите и се борят до край пред собствената си публика. Мачът е от 18:00 часа. В същия час ще започне и срещата между „Ботев” и „Нефтохимик - 2010”. Бургазлии са четвърти във временното класиране, а „Ботев” предпоследни, но „у дома и стените помагат”, а това правило важи с пълна сила в Луковит.