Петък, 31 Октомври 2014 13:29
Мачовете днес

Шест мача ще бъдат изиграни днес в Национална волейболна лига „Бачково – изворна вода”.

От 18:00 часа е двубоят от Суперлигата между отборите на „Монтана волей” и Левски боол в зала „Огоста” в Монтана. Монтанският тим е водач във временното класиране с пълен актив от точки и с 1 загубен гейм. От своя страна „сините” нямат победа до този момент, но не бива да бъдат подценявани.

Отново в 18:00 часа Арда – Кърджали приема КВК – Габрово в зала „Арпезос”. В последния двубой момчетата от Кърджали се разминаха на косъм от победата, а лошите метереологични условия попречиха на тима на Любо Герасимов да играе своя мач. Така и двата отбора са без победа до този момент.

В последната среща от Суперлигата днес „Нефтохимик 2010” гостува на „Пирин” в Разлог. Тимът от Бургас е с пълен актив от точки, а момчетата на Йордан Мицин имат една победа и една загуба до този момент. Двата отбора направиха добра селекция и се очаква да бъдат в челните места на класирането. Така че мачът ще бъде интересен.

Във Висшата лига „Черно море БАСК” приема „Звездец” от 18:00 часа. И двата тима имат по една победа и една загуба. Отборът от Горна Малина е амбициран да се задържи в първата половина на таблицата, дали ще успее да победи варненския тим в собствената му зала, ще разберем по-късно днес.

Два мача при жените ще бъдат изиграни днес. В първата среща от трети кръг при жените един срещу друг ще излязат отборите на „Казанлък” и „Левски”. „Сините” нямат загуба, но „Казанлък” не са за подценяване. Дубоят е от 17:00 часа в зала „Арсенал” в Казанлък.

Другият интересен сблъсък е мачът „ЦСКА” - Марица - град Пловдив. Пловдивчанки са на върха в класирането без загубен гейм, но „червените” са още по-силни у дома. Така, че можем да очакваме интересен двубой в зала „Васил Симов”. Мачът е от 18:00 часа.