Сряда, 29 Ноември 2017 10:17
Левски София излиза за нова победа в Европа

Два волейболни мача при мъжете ще се изиграят днес, 29 ноември (сряда) у нас, като първият е от родното първенство в Суперлигата, а другият е за европейските клубни турнири.

Първи по програма е двубоят между Добруджа 07 (Добрич) и Хебър (Пазарджик) в отложена среща от деветия кръг на Суперлигата. Домакини са добруджанци, а мачът е в зала "Добротица"  и започва в 18:00 ч.

Час по-късно тимът на Левски София приема ВК Щтрасен (Люксембург) в мач-реванш в третия по сила евротурнир - Купата на Претендентите (Challenge cup). Двубоят е от 19:00 ч в столичната зала „Христо Ботев“. "Сините" победиха люксембургския шампион с 3:1 гейма в първия двубой помежду им. Сега левскарите се нуждаят от два спечелени гейма за да отстранят съперника и да продължат напред в следващия етап на евротурнира.