Понеделник, 21 Януари 2013 11:33
Завърши последният кръг от първия полусезон на Суперлигата
Тази седмица бяха изиграни последните срещи от първия полусезон в НВЛ Суперлига Бачково - изворна вода, които пък са първите срещи за годината на тимовете. Първенството продължава без почивката като още идната седмица е първият кръг от втория полусезон.

Годината стартира отлично за „Марек Юнион-Ивкони”. Отборът от Дупница победи с 3:0 гейма Нефтохимик – 2010. Монтана-Волей се справи с Арда – Кърджали у дома като надви с 3:1 гейма, а Добруджа 07 успя като гост на „Пирин”, побеждавайки с 3:2 гейма.

„КВК – Габрово” и Левски Боол стартираха отлично годината с чисти домакински победи съответно срещу „Славия” и „Дунав”.

„Ботев” се размина на косъм с победата над „ЦСКА” като загуби в тайбрека с 18:20.