Четвъртък, 23 Ноември 2017 10:17
Волейболистките на Берое (Стара Загора) се изправят срещу Левски

Дерби открива шестия кръг на женското първенство по волейбол на България. Тимът на Берое (Стара Загора) приема Левски,  а двубоят е днес, 23 ноември (четвъртък) от 18:00 ч в старозагорската зала "Иван Вазов".

До момента съставът на Берое заема трето място във временното класиране, с две победи, две загуби и 7 точки. Волейболистките на „сините“ са на четвърта позиция, с две победи, една загуба и 6 точки. Левскарките са и с мач по-малко, поради отложена среща с Марица (Пловдив).

Останалите срещи от кръга са в следващите два дни (петък и събота), като на 24 ноември ЦСКА домакинства на Славия в зала „Васил Симов“, а на 25 ноември Казанлък се изправя срещу Раковски (Димитровград) в местната зала „Багира“.