Петък, 20 Октомври 2017 21:38
ЦСКА започна с победа в женското първенство

Волейболистките на ЦСКА започнаха с победа в първия кръг на  Националната волейболна лига жени. Представителките на  „червените” надиграха Раковски (Димитровград) с 3:0 (25:22, 25:14, 25:20)  в мач който се игра в столичната зала „Васил Симов“.

Първият гейм бе най-оспорван, като бе равностоен до двадесета точка.В решителните минути, силни начални удар на Ивета Станчулова и няколко грешки на гостите дадоха предимство на „червените”.

Добрият сервис на ЦСКА разколеба посрещането на гостите и във втората част, в която волейболистките на Юлия Иванова дадоха само 14 точки на съперника.В третата част отново имаше известно противопоставяне, но след второто техническо прекъсване армейките наложиха отново волята си, за да се поздрaвят  първата си победа за сезона.

Във тория мач от първия кръг на шампионата Славия домакинства на Левски, а двубоят е на 21 октомври от 17:00 ч в зала "Панайот Пондалов".