Понеделник, 01 Декември 2014 15:26
Юношите на ВК ЦСКА с 6 от 6 и без загубен гейм в Първа група

Юношите старша възраст на ВК ЦСКА (София) спечелиха гостуването си на „Септември Про Синема“ (София) с 3:0 (25:10, 25:19, 25:16) в мач от последния 7-и кръг от есенния полусезон в Първа група на Държавното първенство. Така „червените“ ще зимуват на върха в своята група с 6 победи и нито един загубен гейм. Домакините пък продължават да нямат успех от началото на сезона и заемат последното място.

В друга среща от този кръг ВК „Левски Боол“ (София) победи ОСК „Славия“ (София) с 3:1. Това бе пета победа за „сините“ от началото на сезона и с 15 точки те запазиха 2-о си място. За връстниците им от ОСК „Славия“ загубата бе четвърта и със 7 точки са на 5-о място.

„Марек Юнион-Ивкони“ пък победи като гост ВК „Миньор“ (Перник) с 3:0. За момчетата от Дупница това бе 4-а победа и с 11 точки заемат 3-ото място. Марекчани имат 2 повече от 4-ия ВК „Пирин“ (Разлог), който в този кръг не почива. С 3 точки пък „миньорци“ са на предпоследната 6-а позиция.