Сряда, 24 Май 2017 18:31
Виктория Волей спечели шампионската титла на България за кадети

Отборът на Виктория Волей (Пловдив) спечели шампионската титла на България по волейбол за кадети (юноши до 16 години).

Това стана факт, след като представителите на домакините победиха ЦСКА с 3:1 (25:27, 25:19, 25:15, 25:16) гейма във финалния мач от турнира, игран в зала „Строител“ в Пловдив.

Шампионите бяха наградени от заместник-кмета на Пловдив Георги Титюков, който им връчи купата и златните медали.

18582549 1970082289887516 2638473968889143142 n

Състезателите на ЦСКА получиха сребърните си отличия от члена на Управителния съвет на БФ Волейбол Тодор Дапев.

18622258 1970080869887658 3623552303938567228 n

Третото място заслужи отборът на Арда (Кърджали), който в малкия финал победи Добруджа 07 (Добрич) с 3:2 (3:2  (25:19, 25:12, 20:25, 19:25, 17:15). Бронзовите медали на Арда връчи президентът на Виктория Волей Христо Драмов.