Четвъртък, 08 Май 2014 12:32
Финалите за девойки старша възраст в Пловдив

ВК „Марица” – Пловдив е домакин на финалния турнир от Държавното първенство за девойки старша възраст, за спортно-състезателната 2013/2014г.

Надпреварата ще се проведе в периода 10-14 май в спортна зала „Лаута” в гр. Пловдив.

До финалната фаза достигнаха осем отбора, като за първото място ще се борят следните тимове:

Начин на провеждане:

Отборите са разделени в 2 групи по 4 отбора чрез жребий, който се провежда на техническата конференция (9-ти май).

В групите се играе всеки срещу всеки.

Отборите, класирали се на първо и второ място във всяка група, формират финална четворка, като мачовете се играят „ на кръст”. Победителите играят финален двубой за 1-2 място, а победените за 3-4 място.

Отборите, класирали се на 3-то място от двете групи, играят в пряк двубой за 5-6 място.

Отборите, класирали се на 4-то място в двете групи, играят в пряк двубой за 7-8 място.

БФВ си запзва правото на промени в програмата.