(0 гласа)
Кадетите победиха „Миньор“ (Перник) с 3:1 в последната си контрола
Написана от:
Публикувана в: Национални отбори

Българският национален отбор за кадети победи новака в Суперлигата ВК „Миньор“ (Перник) с 3:1 (25:21, 25:20, 23:25, 28:26) в контрола играна в столичната зала „Христо Ботев“. Родените през 1997/1998 г. таланти показаха добра игра и въпреки, че загубиха 3-ия гейм с 23:25 и не успяха да затворят мача с 3:0, измъкнаха следващата част с 28:26 и спечелиха срещата. Това бе последна проверка за младите „лъвчета“ преди квлификацията за Европейско първенство, на която сме домакин от 9-и до 11-и януари. Първият съперник на нашите момчета е Дания, а срещата е в петък от 18:30 ч. Другите два отбора в тази група „F“ са Словения и Португалия, които по програма ще излязат един срещу друг в 16:00 ч. Всички срещи ще се изиграят в зала „Христо Ботев“.

Прочетена 390 пъти Последно променена в Сряда, 07 Януари 2015 15:13