Сряда, 17 Декември 2014 18:39
ВК ЦСКА и ВК „Казанлък“ ще спорят на финала на турнира „Иван Николов“
Снимка: bgvolleyball.com

Девойките старша възраст на ВК ЦСКА спечелиха първия 1/2-финал срещу ВК „Локомотив 1929“ с 3:0  (25:10, 25:15, 25:20) на 18-ия Коледен турнир „Иван Николов“, който се провежда в спортната зала на 81-во СОУ „Виктор Юго“. Така „червените“ се класираха за финалния двубой без нито един загубен гейм. Момичетата на Юлия Иванова постигнаха три чисти победи в груповата фаза.

В другата по-интересна и оспорвана 1/2-финална среща ВК „Казанлък“ победи домакините от ВК „Звезди 94“ с 3:2 (25:22, 24:26, 25:16, 24:26, 15:8). Това бе четвърта поредна победа за „розите“ в надпреварата. Така на финала, който ще се изиграе в четвъртък, един срещу друг ще излязат двата най-добри отбора в турнира.

ВК „Локомотив 1929“ и ВК „Звезди 94“ пък ще играят в малкия финал за трето и четвърто място.