Събота, 29 Февруари 2020 20:38
Берое надигра ЦСКА с 3:0 гейма в първия ден на третия допълнителен турнир в НВЛ-жени Снимка: volleyball.bg

Отборите на Берое (Стара Загора) и Славия записаха успехи в първия ден от група Б3, в третия допълнителен турнир от женското първенство на България, който се провежда в столичната зала „Васил Симов“.

Волейболистките на Берое надиграха категорично домакина ЦСКА с 3:0 (25:15, 25:22, 25:13) в първата среща за деня.

Така старозагорки записаха девета победа, като със седем загуби и 31 точки заемат четвърто място във временното класиране. Представителките на „червените” запазват трето място с 10 победи, 6 загуби и с 27 точки.

В другия мач от програмата съставът на Славия надигра Перун (Варна) с 3:0 (25:9, 25:19, 25:8). Това бе трети успех за „белите“, които са седми в таблицата с 11 точки (3 победи, 13 загуби), Перун е осми с 0 точки (16 поражения).

Резултати и класиране в НВЛ-жени можете да видите тук.