Петък, 29 Ноември 2019 21:29
ЦСКА надигра като домакин Казанлък в седми кръг на НВЛ-жени

Отборите на Славия, ЦСКА и Левски отбелязаха успехи в седми кръг на женското първенство по волейбол на България.

Волейболистките на Славия надиграха като гости Берое (Стара Загора) с 3:2 (13:25, 25:21, 17:25, 25:23, 15:13) в старозагорската зала „Иван Вазов“.

С това „белите“ отбелязаха втора победа в шампионата, като с пет загуби и 7 точки заемат седмо място във временното класиране на НВЛ-жени. Тимът на Берое записа четвърта загуба в първенството, като с три победи и 11 точки заема четвърто място в подреждането.

70273623 2500346733415549 3920245529866403840 o

Волейболистките на ЦСКАпобедиха като домакини Казанлък с 3:0 (25:23, 25:18, 25:15) в столичната зала „Васил Симов“.

За „армейките“ това е пета победа в първенството, като с две загуби и13 точки заемат трето място в класирането . Казанлък допусна четвърта загуба, като с три победи и 7 точки се намира на пето място в подреждането.

Тимът на Левски записа много бърза победа в седмия кръг, като победи Перун (Варна) с 3:0 (25:15, 25:5, 25:6) само за 57 минути игра.

Така „сините“ отбелязаха шеста победа, като с една загуба и 18 точки заемат второ място в таблицата. Тимът на Перун е без успех до момента като заема осмо място, без спечелена точка.

Резултати и класиране в НВЛ-жени вижте тук.