Понеделник, 04 Ноември 2019 12:33
Волейболистите на Добруджа 07 домакинстват на Марек в последен мач от четвърти кръг на Суперлигата при мъжете ВК Добруджа 07
Днес, 4 ноември (понеделник) е последната среща от четвърти кръг на Суперлигата при мъжете, в която волейболистите на Добруджа 07 (Добрич) домакинстват на Марек Юнион-Ивкони (Дупница). Мачът е от 18:30 часа в добричката зала "Добротица". Феновете ще могат да наблюдават на живо двубоя, като той ще бъде предаван пряко по Diema Sport 2.

Мачът ще противопостави два равностойни съперника, които са с амбиции за призови позици в класирането. Добричлии имат три победи и са без загубен гейм от изиграните срещи. Дупничани, отстъпиха на Хебър (Пазарджик), но същевременно отбелязаха две чисти победи над класни съперници като Левски София и Монтана.