Четвъртък, 20 Декември 2018 07:58
Левски, ЦСКА и Марица на полуфинали в коледния турнир Иван Николов

Отборите на Левски, ЦСКА и Марица (Пловдив) се класираха за полуфинали в Коледния турнир по волейбол за Купа Иван Николов, който се провежда в залата на 81 СУ „Виктор Юго“ в София, и който е за девойки до 17 години. Четвъртият финалист ще бъде излъчен в последния ден от груповата фаза, който е на 20 декември сутринта.

В група А тимът на Левски надигра ЦПВК с 3:1 гейма в последния си мач и записа три победи, като спечели своя поток и продължава в спора за титлата.

thumbnail DSC 0312

Левски спечели предварителна група А в турнира

Волейболистките на Казанлък победиха Славия с 3:0 гейма във втория ден записаха първи успех в групата, след като на старта отстъпиха на Левски.

Kazanlak Devoyki U17 2018 2019 4

Волейболистките на Казанлък надиграха Славия ще спорят с ЦПВК за второто място в група А

Така „розите“ и ЦПВК са с еднакъв актив от една победа и една загуба, като на 20 декември от 10:00 ч. ще излязат един срещу друг в директен двубой, победителят от който ще последва „сините“ на полуфинали. Съставът на Славия записа три загуби и остана на четвърта позиция в групата, като ще спори за 7/8 място в класирането.

В група Б отборът на ЦСКА отбеляза две победи във втория ден, като се класира за полуфинали. Армейките първо надиграха Марица с 3:0 гейма, а след това се наложиха и над Локомотив 1929 с 3:0 гейма. Така „червените“ спечелиха групата, като са първи с три победи.

CSKA Marica U17 Turnir Ivan Nikolov 2018

ЦСКА се наложи над Марица и завърши като първенец в група Б на турнира

След това Марица се наложи над Звезди 94 с 3:1 гейма, като записа втора победа в групата и приключи на второ място след ЦСКА.

Marica Devoyki U17 2018 2019 1

Марица завърши на второ място в група Б като продължава на полуфинали

Отборите на Звезди 94 и Локомотив са без победа, като в последния ден 20 декември от 11:30 ч. ще определят, който ще приключи на трета и кой на четвърта позиция в крайното класиране.