Понеделник, 06 Август 2018 13:33
Николай Колев и Константин Митев триумфираха на националния турнир по плажен волейбол. Надпреварата се проведе на кортовете на комплекс „Арпезос“ в Кърджали, където на финала двамата надиграха Иван Латунов и Иван Замфиров с 2:0 гейма.

С бронзовите медали се поздравиха Димитър Калчев и Тома Станков, които в малкия финал се наложиха с 2:0 над пловдивската двойка Стоян Вулджев & Евгени Григоров.

Шампионки при жените за втора поредна година станаха Славина Колева и Ася Динова! На финала победиха изключително драматично Светла Ангелова и Ирена Мишонова с 2:1 (21:19, 12:21, 15:13).

Бронзът грабнаха варненките Стефани Кьосева и Екатерина Александровa, които в мача за 3-о място се справиха с Теодора Симеонова & Дани Найденова с 2:0.

Победителите бяха наградени от кмета на Община Кърджали инж. Хасан Азис и председателя на Националната комисия по плажен волейбол Милко Багдасаров.

Специални индивидуални награди получиха Славина Колева и Николай Колев - Най-опитните на пясъка, докато новосформираната двойка Иван Латунов и Иван Замфиров получи приза за любимци на публиката.