Вторник, 22 Май 2018 14:29
Волейболистките тренираха пожелание дори в почивния си полуден
Волейболистките тренираха пожелание дори в почивния си полуден Снимка: Костадин Андонов
Ентусиазъм, настроение и силна мотивация цари в лагера на женския национален отбор, който е воден от треньора Иван Петков. Въпреки, че получиха почивка тази сутрин, волейболистките предпочетоха отново да бъдат в залата, като направиха пожелание извънредни занимания във фитнеса и волейболна тренировка.

След победата на старта на Европейската лига над Португалия с 3:0 гейма, сега "лъвиците" продължават да се готвят усилено за втория домакински мач от група А на надпреварата.

На 23 май волейболистките на България приемат Украйна, като излизат за втора победа в групата. Двубоят от 18:30 ч в столичната зала "Христо Ботев" и ще бъде предаван пряко по националната телевизия БНТ.