Вторник, 15 Май 2018 21:08
Националките на България победиха Слоевения с 5:0 гейма във втората контрола
Националките на България победиха Слоевения с 5:0 гейма във втората контрола Снимка:volleyball.bg

Женският национален отбор по волейбол на България, който е воден от Иван Петков надигра Словения с общ резултат 5:0 (25:18, 25:20, 25:19, 25:22, 25:12) във втората контрола между двата тима, която се игра в столичната зала „Христо Ботев“.

Така националките ни постигнаха втора категорична победа над съперничките в съвместните проверки, след първия мач, в който постигнаха успех със същия резултат. Приятелските мачове бяха част от подготовката на „лъвиците“ преди старта на Златната европейска лига.

32562024 10213422164400967 1264599617899593728 n

Припомняме, че тимът на България започва с три домакинства в Златната европейска лига, като първият мач е срещу Португалия на 19 май от 17:00 ч в зала „Христо Ботев“.