Неделя, 15 Април 2018 15:52
Националният отбор за мъже под 18 години завърши на 6-о място в крайното класиране на Европейското първенство по волейбол в Злин, Чехия.

Националният отбор за мъже под 18 години завърши на 6-о място в крайното класиране на Европейското първенство по волейбол в Злин, Чехия. Съставът на Пламен Христов загуби сблъсъка за 5-ата позиция срещу Беларус с 1-3 (25-22, 19-25, 19-25, 19-25).

Най-младите ни „Лъвчета“ спечелиха откриващия гейм с 25-22, но след това допуснаха обрат.

Така националите приключиха шампионата на 6-о място и по този начин си осигуриха класиране на Световното първенство за мъже под 19 години и на Европейския младежки олимпийски фестивал през 2019-а година.