Русия триумфира на Европейското първенство по волейбол за жени под

• Стоян Гунчев: Момичетата дадоха всичко от себе си, ще играем на Световно!

• 3
  • 4

Всички новини

• Александра Георгиева: Посвещавам наградата на сестра си, мечтая за злато от Евроволей +

178 точки отбелязани в 7 мача на турнир от най-високо ниво! Звучи невероятно, но е факт! Успя да го направи една от състезателките в българския национален отбор по време на Европейското първенство по волейбол за жени под 17 години в София – Александра Георгиева! Сани, както я наричат всички в тима, още
  • Българка попадна в Идеалния отбор на #EuroVolleyU17W +

Волейболистката на националния отбор за жени под 17 години Александра Георгиева попадна в Идеалния отбор на Европейското първенство в София! На втори пореден шампионат на Стария континент, Сани грабна приза за Най-добър посрещач! Талантливата състезателка беше с основен принос за 4-ото място, на което се класира съставът воден от селекционера още
  • Русия триумфира на Европейското първенство в София +

Русия триумфира на Европейското първенство по волейбол за жени под 17 години в София! На финала съставът победи носителя на трофея от миналата година Италия с 3-1 (30-28, 26-24, 20-25, 26-24). Двубоят беше изключително равностоен и напрегнат от първата до последната точка, но в решаващите моменти Сборная показа по-здрави нерви още
  • Стоян Гунчев: Момичетата дадоха всичко от себе си, ще играем на Световно! +

Националният отбор за жени под 17 години завърши на 4-о място в крайното класиране на Европейското първенство по волейбол в София. В спора за бронзовите медали най-малките ни „Лъвици“ се бориха до последната точка, но загубиха от Турция с 1-3 (21-25, 20-25, 25-21, 25-19) в зала „Христо Ботев“. Ето и още
  • България U17 завърши на 4-о място на Европейското първенство +

Националният отбор за жени под 17 години завърши на 4-о място в крайното класиране на Европейското първенство по волейбол в София. В спора за бронзовите медали най-малките ни „Лъвици“ се бориха до последната точка, но загубиха от Турция с 1-3 (21-25, 20-25, 25-21, 25-19) в зала „Христо Ботев“. Александра Георгиева още
  • Стоян Гунчев: Трябва да се изправим и да спечелим бронзовия медал +

Националният отбор за жени под 17 години загуби от Италия с 1-3 (25-21, 22-25, 10-25, 26-28) в може би най-стойностния двубой на #EuroVolleyU17W и ще се бори за бронзовите медали на шампионата. Ето и какво каза селекционерът на тима Стоян Гунчев за сайта на БФВолейбол volleyball.bg минути след края на още
  • България U17 загуби от Италия на Евроволей, излиза за бронза срещу Турция +

Националният отбор за жени под 17 години загуби от Италия с 1-3 (25-21, 22-25, 10-25, 26-28) в може би най-стойностния двубой на #EuroVolleyU17W и ще се бори за бронзовите медали на шампионата. В столичната зала „Христо Ботев“ съставът на Стоян Гунчев изигра поредния си невероятен двубой и беше много близо още
  • Волейболистите на България U20 с четири победи над Румъния +

Националният отбор по волейбол на България за младежи под 20 години, който е воден от Христо Райчев постигна четири категорични победи над Румъния, в контролни срещи между двата състава, които се играха в зала „Спортна“ в Дупница. Приятелските срещи бяха част от подготовката на националите за предстоящите в края на още
  • Волейболистките на България U19 с втора победа над Румъния +

Националният отбор по волейбол на България за девойки под 19 години надигра Румъния с 4:0 (25:20, 28:26, 25:20, 25:20) в третата контролна среща между двата тима, която се игра на румънска земя. Така националките ни, водени от Асен Методиев записаха втора категорична победа над Румъния и завършиха с успех в още
  • България срещу Италия на полуфиналите от Европейското U17 +

Националният отбор по волейбол на България за девойки под 17 години ще се изправи срещу Италия в единия полуфинал на Европейското първенство в София. Другият полуфинал ще противопостави Русия и Турция. До този развой се стигна след приключване на груповата фаза от шампионата. Волейболистките, водени от Стоян Гунчев завършиха на още