Волейболистката на Марица (Пловдив) Мирослава Паскова коментира успеха над френския

Всички новини

• Волейболистите на Хебър - Отбор на месец януари +

Мъжкият отбор по волейбол на Хебър (Пазарджик) бе избран за Отбор на месец за януари в традиционната анкета на Пресклуб "България". Наградата приеха старши- треньорът на тима Атанас Петров и техническият директор на клуба Александър Иванов днес на специална пресконференция.   Това е първи такъв приз за клубната история на пазарджишкия още
  • Интересни и любопитни сблъсъци от Суперлигата и НВЛ-жени днес +

На 22 февруари, петък, волейболната програма от шампионатите у нас предлага четири мача, два от 19-и кръг в Суперлигата при мъжете и два от 12-и кръг в първенството на НВЛ-жени. Предстоящите сблъсъци ще бъдат интересни и любопитни, като ще донесат нова доза емоции на феновете.   XII кръг НВЛ-жени   още
  • Дунав с шеста победа в Суперлигата след успех над Черно море +

Волейболистите на Дунав (Русе) победиха като гости Черно море с 3:0 (25:20, 25:21, 25:23) в мач от 19-и кръг на Суперлигата, ,който се игра във варненската зала „Христо Борисов“. Въпреки чистия успех тимът от Русе, който е воден от Петър Шопов запазва девето място във временното класиране, с шест победи, дванадесет още
  • Мирослава Паскова: Успехът е плод на много работа +

Волейболистката на Марица (Пловдив) Мирослава Паскова коментира успеха над френския Безие с 3:1 гейма в Шампионската лига.   "Победата е плод на много работа, играхме добър волейбол. Всичко беше на кантар, заиграхме добре срещу отбори, които са на нашето ниво. Всичко ни се получаваше", коментира Паскова. "Израстнахме много, с желание още
  • Нася Димитрова: Тази победа ни задължава +

Волейболистката на Марица (Пловдив) Нася Димитрова коментира постигнатата първа историческа победа в Шампионска лига над френския Безие с 3:1 гейма. "Много се радвам, че постигнахме първа победа в Шампионска лига. Това ни беше целта, надявам се и в следващия мач да победим, да зарадваме феновете и цяла България. Имаме добро още
  • Иван Петков: Когато отборът вярва в силите си, нещата се получават +

Треньорът на Марица (Пловдив) Иван Петков коментира победата на тима над френския Безие в Шампионската лига с 3:1 гейма. "Тази победа я чакахме втора година, изиграхме добър мач. Щастливи сме, удовлетворени сме от успеха", коментира Петков. "Много фактори оказаха влияние, отборът подобряваше играта си. Когато отборът вярва в силите си, още
  • Марица с първа историческа победа в Шампионската лига +

Марица (Пловдив) извоюва дългоочакваната първа историческа победа за български женски волейболен отбор в групите на Шампионската лига. Българският шампион победи френския шампион Безие (Безие) с 3:1 (25:15, 19:25, 25:15, 25:16) и постигна първа историческа победа в най-силния европейски клубен турнир в женския волейбол. Двубоят се проведе пред около 2500 зрители още
  • Български волейболисти с успехи във Франция +

Българските волейболисти Красимир Георгиев, Бранимир Грозданов и Мартин Мечкаров записаха успехи в деветнадесети кръг на френското първенство.   Националът Красимир Георгиев и неговият Рен записаха единадесета победа в шампионата. Воденият от Никола Матияшевич тим се наложи като гост над Поатие с 3:1 (25:20, 22:25, 25:21, 25:21) в двубой от 19-и още
  • Марица приема френския Безие за Шампионската лига +

Пловдив и България отново се готвят за голям мач от волейболната Шампионска лига на Европа. Тази вечер (20 февруари) от 18:00 б.в. първенецът на България Марица (Пловдив) посреща първенеца на Франция Безие (Безие) с нова надежда да постигне историческа първа победа на наш женски отбор в груповата фаза на най-елитната още
  • Сашо Попов: Получи се един от добрите мачове в първенството +

ЦСКА отстъпи при гостуването на Нефтохимик 2010 (Бургас) с 1:3 гейма, в дербито на 18-и кръг от Суперлигата при мъжете.    "Получи се един от добрите мачове в първенството. И ние играхме добре, и противникът игра добре, надигравахме се." Това каза треньорът на ЦСКА Александър Попов след загубата от Нефтохимик. още